czwartek, 30 grudnia 2010

Taki sobie post

Fakt, że przez ten cały grudzień słabo tu było, nie byłyśmy aktywne itd. , ale miałyśmy sporo pracy. Tak więc szybko nadrobimy zaległości muzyczne. Piosenka "It's my party" wspaniale wykonana przez Amy Winehouse.

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Utwór pochodzi z najnowszej płyty znakomitego producenta i kompozytora, Quincy Jones'a zatytułowanej 'Soul Bossa Nostra'.


Album zawiera aranżacje jego wielkich przebojów w interpretacji gwiazd hip hopu, soulu i R&B, m.in. Usher,  Akon, Jamie Foxx, Jennifer Hudson, Mary J. Blige, T-Pain, John Legend, Snoop Dogg, Q-Tip itd
Nie możemy też pominąć piosenki, którą amerykańscy krytycy uznali za jedną z najlepszych piosenek w historii ludzkości, czyli Cee - Lo Green i 'Fuck you'. Bardzo fajny teledysk, ciekawa forma i pomysł ;)

Piosenka jest fantastyczna, a pana Green'a znałam z innej produkcji, mianowicie remiksu piosenki 'Lush Life' Nata Kinga Cole'a

Oprócz tego z naszej "anteny" znane jest Wam

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com


ze świątecznej płyty 'Joy to the World', o której możecie przeczytać tu. <polecam Ocho Kandelikas!>
Oprócz tego na blogu pojawiła się nowość ---> Strony. Są po lewej stronie pod hasłem "wejdź!". Pamiętajcie, że jesteśmy na facebooku i naszej klasie, (pracujemy nad buttonem "Lubię to!" pod każdym postem), więc polecajcie nas znajomym! I... komentujcie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz