piątek, 29 lipca 2011

"Thank You J.K. Rowling. For everything." and You Amy

"Thank You J.K. Rowling. For everything. "- brzmi samo się piszące hasło na portalu kwejk.pl

No właśnie. Wiele pokoleń czyta "Harry'ego Potter'a" i jest wdzięcznym za świat fantazji, jaki stworzyła autorka, każdy z czytelników chciałby być uczniem Hogwartu-szkoły magii. Nawet na facebooku 22.650 osób (łącznie ze mną) lubi stronę "I'm still waiting for my letter from HOGWARTS!"A jednak, coś zawsze się kończy. 15 lipca wszyscy biegli do kina na premierę ostatniej części Harry'ego - "Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2", muszę się przyznać, ze jeszcze nie byłam, z powodu wyjazdów..


 

Yes. Ale tak naprawdę, czy to się kończy? Chyba nie. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Wspaniały świat Harry'ego, w którym każdy chciałby żyć.

Przy okazji KOŃCÓW, należy chyba takze wspomnieć o Amy Winehouse, której koniec też nastąpił. Świetna artyska, bardzo, obie z Betty, lubiłyśmy ją i jej muzykę i czekałyśmy na jej nową płytę. Amy nie tylko była uzależniona, ale i miała borderline, bardzo ciężką chorobę, coś na pograniczu zaburzenia osobowości. Czytałam o tym i ogólnie o Amy bardzo ciekawy artykuł w psyhologicznym magazynie "Zwierciadło" 

Amy nie była łatwą osobowością, choćby dlatego, ze miała jej zaburzenie i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Najsmutniejsze jest to, że teraz wspominają ja nie tylko w dobry sposób, ale i ten zły, opluwając ją, śmiejąc się. Wkurzające zaś jest to, że przybyło jej pośmiertnie dużo fanów, zupełnie jak MJ

 

Thanks you too Amy. For everything.

Margaret
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz