piątek, 4 marca 2011

TanieDzierganie- czyli Design Karoliny...

Dzień dobry blogowicze, a właściwie dobry wieczór, dziś zamierzam przedstawić wam pewną osobę. Nie jest ona dorosła, niedługo skończy 15 lat,a jednak już ma pomysł na własny, mały biznes (Hym, cóż, myślę, ze to bardzo motywujące).

Karolina Mazurek niedawno dołączyła do mojej klasy, jedną z rzeczy jaką poruszyłyśmy w rozmowie to właśnie jej twórczość. Karolina ma swój facebook'owy fanpage- TanieDzierganie - własnoręczne wyroby na sprzedaż . Tam zamieszcza zdjęcia swoich wyrobów. Ma gotowe już do sprzedania kolczyki, robi także różne rzeczy techniką decoupage, może zrobić wam nawet kolczyki z podobizną waszej ulubionej osoby! Jest chętna również do robienia naszyjników i bransoletek, robi również rękawiczki! Ma gotowe produkty, ale możesz zamówić u niej także wymyślony przez siebie wzór na kolczyki, pudełka itp., Karolina jest chętna do wszystkiego, pisz do niej na facebooku-Karolina Anna Mazurek.Karolina woli kontaktować się na facebooku, lecz można do niej napisać również na maila- pannakarolinaanna@gmail.com

    

 

Na pytanie: "(...) czym dokładnie się zajmujesz, od kiedy, jak/gdzie się nauczyłaś, z jakich materiałów korzystasz, dlaczego i od kiedy to robisz itd, trochę o sobie..", Karolina odpowiedziała:
"zajmuję się tym od września zeszłego roku, nauczyłam się sama... Sprzedaję je, bo lubię je robić, ale nie wszystkie kolczyki i broszki do mnie pasują :) A poza tym interesuję się też baletem, tańczę go od roku (...), jeszcze robię zdjęcia, ale w sumie nie mam za dużo czasu. z muzyki to słucham rocka, blues rocka i alternatywy."
Karolina jest bardzo sympatyczna, piszcie do niej, jeśli jesteście zainteresowani, naprawdę polecam, ona zrobi wszystko :)

Margaret


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz