sobota, 10 września 2011

artyska z sukcesem na start - ADELE

Adele, a właściwie Adele Laurie Blue Adkins, to zaledwie 23-letnia wokalistka, która odniosła duży sukces już na początku kariery, ma miliony fanów, a na koncie dwie płyty - "19" i "21"


pod tym video (piosenka z drugiej płyty), pierwszy, najbardziej lubiany komentarz to:
"What i like about Adele is..She puts her all...She uses all her emotion...Makes you feel like you could be placed in her spot..Keep singing Adele (Y)
Respect" - zgadzam się.

Dość popularnym kawałkiem z pierwszej jej płyty jest piosenka "Chasing Pavements"


A oto Adele z tego okresu: 

 
Potem, z drugiej płyty, zdecydowanie najpopularniejsza jest piosenka "Rolling in the Deep" ("Someone like you", które pokazałam Wam na początku, również)


Oraz piosenka, która niestety leci juz wszędzie, dlatego, mi przynajmniej, już trochę się "przejadła"- "Set Fire to the rain". Teraz wszyscy zachwycają się Adele, a znają może ze słyszenia te właśnie podane dotychczas przeze mnie piosenki.

(nie wydaje mi się, żeby to był oficjalny clip, ale ważne, że muzyka się zgadza)

Adele ma głos nieprzeciętny, to na pewno trzeba jej przyznać. Myślę, że z epitetami na ten temat nie można przesadzić.
Debiutowała w kwietniu 2008 roku płytą "19", która zajęła 1. miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Piosenka "Chasing Pavements" była nominowana do nagrody "Nagranie Roku" 51. edycji Nagród Grammy za rok 2008. Singel Adele - "Rolling In The Deep" osiągnął 1. miejsce na notowaniu "Billboard Hot 100" i przebywał na nim przez 7 tygodni. Artystka jest dwukrotną laureatką Nagrody Grammy za rok 2009 (w kategoriach Best New Artist i Best Female Pop Vocal Performance).


I jeszcze, świetna piosenka- "Hometown Glory"


"Tuurning Tables"Czy Adele jest niesamowita? Oceńcie sami.

Margaret


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz